اعضای پادکست دیوی

این روش ارائهٔ محتوا، در سال ۱۳۸۷ محبوب و گسترش یافت

این روش با افزایش محبوبیت دستگاه پخش موسیقی دیجیتالی آی‌پاد به عنوان روشی آسان برای به اشتراک است.

تعداد کمی از اپلیکیشن‌های پخش پادکست هستند که به‌صورت اختصاصی فقط برای فارسی‌ زبان‌ها درست شده‌اند و تمرکز را به پادکست‌های فارسی داده‌اند.

آخرین قسمت

زندگی در لحظه، با دیوی

در این روش، مصرف‌کننده محتوای مورد نظر را توسط دستگاه‌های پخش غیر از رایانه نیز استفاده می‌کند و در زمان استفاده، لزوما نیازی به دسترسی به کامپیوتر نیست، معمولا دستگاه‌هایی که می‌توان پادپخش‌های هیولای وردپرس را روی آن‌ها شنید.

پادکست داغ این هفته را بشنوید

قسمت ۲۰۱

قسمت ویژه

در حرفه خود به سطح بالاتری دست پیدا کنید

قسمت ۸۹

قسمت ۸۹

۱ فروردین ، ۱۴۰۲
با حضور هیولای وردپرس

در فوریه ۲۰۰۴ بن همرسلی در روزنامه گاردین مقاله‌ای نوشت که در آن به کار لیدون اشاره می‌کرد برای شرح این کار کلمات مختلفی بکار برد که در بین آن پادکست هم به چشم می‌خورد. به این ترتیب اولین استفاده از این کلمه توسط بن همرسلی بود. کم‌کم تولید کدهایی در بین برنامه نویسان با مجوزهای آزاد جی‌پی‌ال گسترش یافت. یافته‌های موتورهای جستجوگر از عبارت  پادکست در سال ۲۰۰۴ به سرعت زیاد شد.

قسمت های اخیر

پادکست صوتی اول را آنلاین بشنوید

قسمت ۳۰۱

پادکست صوتی دوم را آنلاین بشنوید

قسمت ۳۰۰

پادکست صوتی سوم را آنلاین بشنوید

قسمت ۲۹۹

پادکست صوتی چهارم را آنلاین بشنوید

قسمت ۲۹۸

منتظر آخرین قسمت های داغ پادکست ما باشید

کم‌کم تولید کدهایی در بین برنامه نویسان با مجوزهای آزاد جی‌پی‌ال گسترش یافت، یافته‌های موتورهای جستجوگر از عبارت  پادکست در سال ۱۳۸۷ به سرعت زیاد شد.

از امروز گوشتان را به پادکست های حرفه ای و جذاب ما بسپارید!

پادکست راهی آسان برای دستیابی به برنامه‌های دیجیتالی موجود در اینترنت و پخش آن‌ها در زمان و مکان دلخواه است، پادکست در همه دستگاه‌های دیجیتال قابل شنیدن است.