با انرژی دیوی آماده هستید تا شما هم سبز شوید؟

انرژی تجدیدپذیر که انرژی برگشت‌پذیر نیز نامیده می‌شود، به انواعی از انرژی می‌گویند که منبع تولید آن نوع انرژی، بر خلاف انرژی‌های تجدیدناپذیر است.

انرژی سبز برای کسب و کار

انرژی سبز برای خانه

قانون عضویت دولت ایران در آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر می‌باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک هیولای وردپرس است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای بسیار متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی و صرفه‌جویی زمان می باشد.

محصولات ما

انرژی‌های تجدید پذیر شامل منابع متنوع و مختلفی بوده که از انرژی‌های طبیعی و قابل دسترس به وجود می‌آیند با توجه به اینکه این انرژی‌ها صورتی آرمانی ندارند اما استفاده از آن‌ها موجب کاهش مصرف فراورده‌های نفتی و اشتغال زایی شده است.

خانه سبز

انرژی تجدید پذیر هیولای وردپرس

برق سبز

انرژی تجدید ناپذیر هیولای وردپرس

۸۰۰ت

در هر سال

۶۶ت

در هر ماه

آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدید پذیر

سلول‌های خورشیدی از چین و هند وارد می‌شوند، یکی از کارخانه‌های تولیدکننده پنل‌های خورشیدی در شهرک صنعتی شیراز قرار دارد که پنل‌ها را در اندازه ۲ متر تولید می‌کند که ۷۲ سلول خورشیدی در خود دارد.

برای صرفه‌جویی در هزینه قبض انرژی تا ۴۰ درصد آماده هستید؟

انرژی خورشیدی در ایران کشور ایران در میان مدارهای ۲۵ تا ۴۰ درجه عرض شمالی قرار گرفته است و در منطقه‌ای واقع شده که به لحاظ دریافت انرژی خورشیدی در میان نقاط بالای جهان قرار دارد.

چطور کار میکند؟

تولید پنل‌های خورشیدی در ایران به صورت مونتاژ سلولی است

انرژی برق

قانون عضویت دولت ایران در آژانس بین‌المللی.

انرژی لامپ

قانون عضویت دولت ایران در آژانس بین‌المللی.

انرژی خورشید

قانون عضویت دولت ایران در آژانس بین‌المللی.

چیزی که بدست می‌آورید

پنل‌ خورشیدی در ایران به صورت مونتاژ انجام می‌گیرد.

تمیــز. تجــدیدپـذیر. کارآمــد.

بر اساس این قانون، دولت اجازه خواهد داشت در آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر عضویت یابد و نسبت به پرداخت حق عضویت مربوط خود اقدامات لازم را انجام دهد.

شروع کنیدبیشتر بدانید