خدمات دی‌جی‌گری

ترکیب دی‌جی

صداها

۰۹/۰۶ واقع در شهر تهران

۰۹/۲۴ واقع در شهر شیراز

۱۰/۲۲ واقع در جزیره کیش

۱۱/۰۱ واقع در شهر کرج

۱۱/۱۴ واقع در شهر گیلان

۱۲/۱۵ واقع در شهر کرج

۱۲/۲۹ واقع در شهر کاشان

سرویسها

خدمات دی‌جی

موسیقی را هنر بیان احساسات به وسیله آواها گفته‌اند که مهم‌ترین عوامل آن صدا و ریتم هستند و همچنین دانش ترکیب صداها به گونه‌ای که سبب انقلاب روان گردد.

رویدادهای خصوصی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود، طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه استفاده می‌شود.

کلاپ وی‌آی‌پی

معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری هیولای وردپرس نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد.

دی‌جی شرکتی

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند.

میکس‌تیپ اختصاصی

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات دنیای طراحی مورد استفاده قرار گیرد.

تخفیف

عجله کنید!

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی صنعت طراحی گرافیک گفته می‌شود.

روز

:

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

تورهای ۱۴۰۰

پیشینیان موسیقی را چنین تعریف کرده‌اند معرفت الحان و آنچه التیام الحان بدان بود و بدان کامل شود، ارسطو موسیقی را یکی از شاخه‌های ریاضی می‌دانسته است.

۱۰ بهمن

کنسرت، واقع در شهر تهران

۲۸ اسفند

کنسرت، واقع در جزیره کیش

۱۵ مرداد

کنسرت، واقع در شهر کرج

۳۱ تیر

کنسرت، واقع در شهر شیراز

۱۲ آذر

کنسرت، واقع در جزیره کیش

درباره‌ی من

بیش از دوهزار سال است که غرب و شرق به قدرت موسیقی در برانگیختن احساسات اذعان کرده‌اند. به حدی که کسانی که دغدغه حفظ امنیت دولت را داشته‌اند موسیقی را خطرناک تلقّی کرده‌اند. اما تشریح این امر که موسیقی چگونه چنین تأثیری بر ما می‌گذارد بسیار دشوار است. فهم دلیل این امر چندان سخت نیست. قدیمی‌ترین و رایج‌ترین نظریه‌های غربی هنر، هنر را تقلید طبیعت می‌دانند. اما موسیقی تماماً با این تعریف سازگار نیست. موسیقی قادر به بازنمایی اشکال و رنگ‌ها یا توصیف جهان در قالب واژگان نیست و توانایی‌اش در تقلید اصواتی که در عالم طبیعت وجود دارند سهم بسیار کوچکی است. اما این قالب هنری غیرمفهومی و غیر تقلیدی که مجموعه‌ای از اصوات نظام یافته‌است به نحو معینی تجربیات زیبایی شناسانه‌ای فراهم می‌آورد که در ابعاد و مراتب مختلف دارای ارزشند. از سرگرم‌کنندگی نسبی تا تجربه‌های زیبایی شناسانه‌ای که به کنه شخصیت راه می‌برند و ما را به مرتبه‌ای بی بدیل می‌رسانند.

در حرفه دی‌جی‌گری به پخش ساده یک رشته آهنگ‌های آماده اصطلاحاً برنامه‌گذاری می‌گویند. دی‌جی‌های کارآزموده، به تشکیل دادن یک فهرست آهنگ به انتخاب خود می‌پردازند. از کارهای دیگر آنها ایجاد تغییرات در آهنگ‌های اصلی، و انجام فنونی مانند آمیزش صدا، صف‌بندی آهنگ‌ها، روانی اتصال آهنگ‌ها یا آهنگ‌آمیزی، برشکاری، خراشکاری، ضرب‌آمیزی و ابتکار در ایجاد آهنگ‌های جدید است.

استخدام

جهت وقت گرفتن در ارتباط باشید